Email:sales@hsdcontainerhouse.comLaizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما

Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

مدیر: Oven Ge

تلفن: + 86-535-2418818

تلفن: +8613780915049

Whatsapp / wechat / viber: + 86-13780915049

QQ: 515889256

ADD: Huaxin Road، Chengguo شهر، Laizhou شهر، استان شاندونگ، چین

ایمیل: sales@hsdcontainerhouse.com

وب سایت در alibaba: www.hongshengda.en.alibaba.com


افزایش شمار فولاد

ساخت و ساز فولاد در کشورهای پیشرفته در حال حاضر در دسترس است، ساخت و ساز فولاد در ژاپن 71٪ از گوانگژو فولاد، انگلستان 70٪، ایالات متحده بیش از 50٪، در حالی که چین به حدود 5٪، تعداد زیادی از ساخت و ساز داخلی هنوز هم با استفاده از بتنی ساختاری سنتی، بتن ساختاری، سقوط کرده در زمین لرزه مستعد، فاجعه زلزله بزرگترین کشتن زندگی است.

در این راستا، معاون رئیس شرکت Hang Xiao Steel Co.، Ltd. Sui نشان می دهد، ساختار فولاد خود بسیار پایدار است و با یکپارچگی، جاده "میکرو شوک" برای ساخت این تاثیر نسبتا کوچک است، بنابراین ساخت بتن فاجعه "شکسته شدن پیچ" در ساختار فولادی ساخته شده بر روی تکرار سقوط نخواهد کرد. "اکنون دولت در حال وقوع زلزله است به عنوان یک پروژه مهم، از یک سو به منظور افزایش آگاهی از فاجعه ملی جلوگیری و مقابله با تهدید، از سوی دیگر، صنعت و رفتار مرتبط با بازار را هدایت، به منظور ارتقاء ساخت و ساز بیشتر فولاد یک محیط اجتماعی خوب فراهم می کند. "

خودی نشان می دهد که پشتیبانی سیاست های دولت و مکانیزم های بازار برای ادغام موثر نقش بیشتری را در مسکن فولاد ایفا می کند، برای استودیو بزرگ در مقیاس بزرگ، هزینه پایین تر، مدل پایدار برای مبدأ تغییر را ارائه می دهد. این که آیا تغییر تغییر یافته یا پروژه های مسکونی زلزله، ساخت و ساز فولادی و برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ در نظر گرفته شده است، این شرکت حمایت از مفهوم سبز انجام شده برای باز کردن درب بازار است. فولاد گوانگژو


Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود
QR Code