Email:sales@hsdcontainerhouse.comLaizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

رده محصول
تماس با ما

Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

مدیر: Oven Ge

تلفن: + 86-535-2418818

تلفن: +8613780915049

Whatsapp / wechat / viber: + 86-13780915049

QQ: 515889256

ADD: Huaxin Road، Chengguo شهر، Laizhou شهر، استان شاندونگ، چین

ایمیل: sales@hsdcontainerhouse.com

وب سایت در alibaba: www.hongshengda.en.alibaba.com


خانه های کوچک

جنبش خانه های کوچک جنبش کوچک خانه (همچنین به عنوان جنبش کوچک خانه شناخته می شود) توصیف جنبش های معماری و اجتماعی است که طرفداران آن به راحتی در خانه های کوچک زندگی می کنند. در حال حاضر هیچ تعریفی از آنچه که یک خانه کوچک است، تعریف نشده است؛ با این حال، یک مسکونی ...

چت کن
Product Details

جنبش خانه های کوچک

جنبش کوچک خانه (همچنین به عنوان "جنبش کوچک خانه" شناخته می شود) توصیف جنبش معماری و اجتماعی است که طرفداران آن به راحتی در خانه های کوچک زندگی می کنند. در حال حاضر هیچ تعریفی از آنچه که یک خانه کوچک است، تعریف نشده است؛ با این حال، ساختار مسکونی زیر 500 متر مربع (46 متر مربع) به طور کلی پذیرفته شده به عنوان یک خانه کوچک است.

خانه کوچک کوچک موبایل از نظر مالیات و ساختمان، گرمایش، تعمیر و نگهداری، و هزینه های تعمیر ارزان تر از اندازه های بزرگتر است. علاوه بر هزینه های کمتر، خانه های کوچک ممکن است سبکی سبک تر و ساده تر را تشویق کنند و تاثیرات زیست محیطی را برای ساکنین آنها کاهش دهند. اندازه معمول یک خانه کوچک به ندرت بیش از 500 فوت مربع (46 متر مربع) است. خانه معمولی کوچک بر روی چرخ معمولا کمتر است از 8 فوت تا 20 فوت، با فضای قابل سکونت در مجموع 120 فوت مربع یا کمتر، برای سهولت بکسل و معافیت از نیاز به مجوز ساختمانی.

خانه های کوچک ممکن است بر روی طراحی بیش از اندازه تأکید داشته باشند، از ویژگی های دوگانه ای و مبلمان چند منظوره استفاده کنند و پیشرفت های تکنولوژیکی تجهیزات و لوازم صرفه جویی در فضا را شامل شوند. بهینه سازی فضای پرتره نیز یکی از ویژگی های معمول خانه های کوچک و آپارتمان ها است.

به عنوان خانه های کوچک ممکن است به عنوان خانه های دوم یا خانه های بازنشستگی جذاب باشد، دو نفر از پنج نفر بیش از 50 سال دارند، افزایش بهره برداری آنها ممکن است منجر به توسعه بیشتر زمین شود. افراد علاقه مند به ساختن یک خانه کوچک می توانند با "تبعیض" سازمانی مواجه شوند، زمانی که کدهای ساختمان نیاز به حداقل اندازه دارند و به اندازه یک خانه کوچک است. همچنین همسایگان ممکن است خصمانه باشند زیرا آنها از تاثیرات منفی بر ارزش های اموالشان می ترسند. در این واقعیت، به دلیل نگرانی در مورد افزایش مالیات.

اطلاعات خانه های کوچک ما

بخش های اصلی خانه های کوچک

سوالات متداول

1. چگونه می توانم با شرکت شما تماس بگیرم؟

ایمیل از هر کجا در دکمه "با ما تماس بگیرید" برای سفارشات و طراحی / پشتیبانی سوالات.

خدمات 24 ساعته:

تلفن: 086-15192384158

2. اگر من دقیقا نمی دانم چه چیزی نیاز دارم؟

هیچ مشکلی نیست تیم واجد شرایط و با تجربه ما می داند که چگونه به شما در تصمیم گیری بهترین راه حل صفحه اصلی شما کمک کند. ما از شما در مورد آنچه شما نیاز به یک خانه کانتینر، تعداد اتاق خواب و جایی که می خواهید آن را تحویل بگیرید، از شما می پرسند. اطلاعات بیشتری که می توانید ارائه دهید، بهتر است بتوانیم به شما کمک کنیم! همه خانه های کانتینر استاندارد با اتاق های خواب، آشپزخانه / غذا، حمام و Laundrys می آیند. طرح های طبقه یک، دو، سه، خانواده اتاق خواب خانوادگی خانواده در صورت درخواست در دسترس هستند.

3. آیا خانه های کانتینری ارزان واقعا من یک سرویس شخصی را ارائه می دهند؟

بله، ما طیفی از متخصصان ماهر داریم که می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام یک از خانه های ما یک، دو و سه اتاق خواب کم هزینه برای شما مناسب است، و انتخاب و سفارش خود را به صورت صاف و آسان انجام دهید.

4. اگر ما کارگر حرفه ای برای نصب آن نداریم، چه کاری انجام دهیم؟

طراحی ظروف ما کامل است، شما می توانید آن را به عنوان DYI به عنوان در طراحی ما به راحتی انجام، ما ساختار دقیق جمع آوری و نصب ویدئو؛ برای بزرگتر، ما می توانیم مهندس ما را برای ارائه خدمات راهنمای در سایت شما در صورت لزوم؛

5. من می خواهم از خانه کانتینر به عنوان یک محل اقامت دائم استفاده کنم، آیا به مجوز برنامه ریزی نیاز دارم؟

با شورای محلی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها نیاز به مجوز برنامه ریزی دارند.

مجوز برنامه ریزی:

اکثر کشور برای این خانه متحرک مورد نیاز نیست، در استرالیا مجوز مجوز فقط زمانی است که منطقه خانه بیشتر از 20 متر مربع است.

اجازه هیچ مشکلی نداره ما می توانیم تمام مستندات را برای سازنده مالک ارائه دهیم یا اگر ساختمان را انجام می دهیم با نوار قرمز برای شما مقابله کنیم


محصولات مرتبط
Laizhou Hongshengda ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود
QR Code